Grąžinimas

Mes turime 14 dienų grąžinimo politiką, o tai reiškia, kad nuo prekės gavimo turite 14 dienų pateikti prašymą grąžinti. Kad būtų galima grąžinti prekę, ji turi būti tokios pat būklės, kokios ją gavote, nedėvėta arba nenaudota, su etiketėmis ir originalioje pakuotėje. Taip pat reikės pirkimo kvito arba įrodymo. Norėdami pradėti grąžinimą, galite susisiekti su mumis adresu info@gretabalance.com. Jei jūsų grąžinimas bus priimtas, atsiųsime jums grąžinimo siuntimo etiketę, taip pat instrukcijas, kaip ir kur išsiųsti pakuotę. Prekės, išsiųstos mums prieš tai nepaprašius grąžinti, nepriimamos. Visada galite susisiekti su mumis visais grąžinimo klausimais adresu info@gretabalance.com.

 Gavus užsakymą apžiūrėkite ir nedelsdami susisiekite su mumis, jei prekė yra brokuota, sugadinta ar gavote ne tą prekę, kad galėtume įvertinti problemą ir ją ištaisyti.

Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę, ir patirtas faktines siuntimo išlaidas).

Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

Išimtys / negrąžinamos prekės

Negalima grąžinti tam tikrų tipų prekių, pvz., greitai gendančių prekių (pvz., maisto, gėlių ar augalų), individualių produktų (pvz., specialių užsakymų ar individualizuotų prekių) ir asmens priežiūros prekių (pvz., grožio produktų). Taip pat nepriimame pavojingų medžiagų, degių skysčių ar dujų grąžinimo. Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl jūsų konkrečios prekės, susisiekite. Deja, išparduotų prekių ar dovanų kortelių grąžinti negalime.

Mainai

Greičiausias būdas užtikrinti, kad gausite tai, ko norite, yra grąžinti turimą prekę, o kai grąžinimas bus priimtas, įsigyti naują prekę atskirai. Grąžinamos lėšos Mes jums pranešime, kai tik gausime ir patikrinsime jūsų grąžinimą, ir informuosime, ar pinigų grąžinimas buvo patvirtintas, ar ne. Jei bus patvirtinta, lėšos bus automatiškai grąžintos naudojant pradinį mokėjimo metodą. Atminkite, kad gali šiek tiek užtrukti, kol jūsų bankas arba kredito kortelę išdavusi įmonė apdoros ir paskelbs lėšų grąžinimą.